Analizator zdrowia Quantum

Istota działania

W oparciu o zasady fizyki kwantowej i analizę naukową Analizator Quantum  pozwala na wykrycie we wczesnym stadium zmian na poziomie komórkowym, innymi słowy urządzenie jest w stanie wykryć zmiany zdrowotne, zanim pojawią się wyraźne objawy choroby.

Pomiar trwa ok. 1 minuty. Odbywa się poprzez trzymanie w dłoni sensora. Jest metodą bezpieczną i bezinwazyjną, pomagającą oszczędzić czas i pieniądze.

Ciało ludzkie jest złożone z ogromnej liczby komórek, które są w nieustannej fazie wzrostu, rozwoju, regeneracji, dyferencjacji i apoptozy. W procesie podziału i wzrostu komórki - elektrony krążące wokół jądra są naładowane elektrycznie i poruszają się z dużą prędkością, stale emitując fale elektromagnetyczne. Jeśli możemy określić te sygnały elektromagnetyczne, możemy określić kondycję organizmu, gdyż poszczególne organy emitują różne fale elektromagnetyczne w zależności od stanu zdrowotnego. Dla przykładu, komórki rakowe różnią się od komórek normalnych i fale elektromagnetyczne emitowane przez komórki rakowe są także inne od tych, które są emitowane przez zdrowe komórki. Zasada jest podobna do tego, jak funkcjonuje nadawanie programu radiowego. W powietrzu jest wiele fal radiowych. Jeżeli chcesz słuchać jakiejś wybranej fali, ustawiasz radio na odpowiedniej częstotliwości – w tym momencie pojawia się rezonans i możesz słuchać wybranego kanału. Rezonans kwantowy stosuje tę samą zasadę do przeprowadzania badania. Badanie dostarcza wskazówek i informacji o potencjalnych zagrożenia w naszym organizmie na które powinniśmy zwrócić uwagę. Otrzymujemy informacje dotyczące kondycji organów, zakwaszenie organizmu, zanieczyszczenia toksynami,  braków w witaminach  i mikroelementach, Dzięki bezinwazyjnemu i bezpiecznemu badaniu możemy holistycznie spojrzeć na temat choroby i jej przyczyn, precyzyjnie dostosować plan dietetyczny.