Na czym polega terapia?

Urządzenie BODY DETOX Professional® składa się z brodzika do stóp oraz jonizatora, dzięki któremu cały zabieg jest możliwy. Jego odpowiednia budowa sprawia, że wytwarza się zmienne pole elektryczne o odpowiednim natężeniu. Mikrokomputer czuwa nad bezpieczeństwem zabiegu. Urządzenie zaprogramowano tak aby parametry były bezpieczne, dostosowane do indywidualnych możliwości autodetoksykacji każdego organizmu.

Sam zabieg to nic innego jak trwająca ok. pół godziny, relaksująca kąpiel stóp, podczas której z organizmu wydalane są już pierwsze niewielkie ilości nieorganicznych odpadów i zbędnych produktów w postaci naładowanych elektrycznie molekuł. Właściwy proces oczyszczania złogów, toksyn i metali ciężkich odbywa się po zabiegu, poprzez drogi fizjologiczne - układ moczowy, wątrobę i układ pokarmowo-wydalniczy, jak również przez skórę.

Dla uzyskania najlepszych efektów najlepiej jest poddać się serii 10-15 zabiegów wykonywanych w kilkudniowych odstępach. Takie serie można powtarzać co kilka miesięcy, np. 2 razy w roku. Przed rozpoczęciem terapii powinno się pić 2-3 litry wody dziennie w celu uzyskania właściwego nawodnienia organizmu.