DIETETYK

Wizyta kontrolna

Na kolejnych wizytach ponownie dokonamy analizy składu ciała na analizatorze medycznym SECA mBCA 515, omówimy samopoczucie w trakcie stosowania diety i jej efekty, otrzymasz sugestie odnośnie niezbędnych zmian czy korekt w diecie, wprowadzimy nowe produkty do diety.

Wizyty kontrolne mają znaczenie dla utrzymania Twojej motywacji i samokontroli. Pomagają utrzymać się w postanowieniach i kształtować prawidłowe nawyki. Każda wizyta może się różnić w zależności od etapu na którym jesteśmy. Kolejne spotkania mogą być ukierunkowane na analizę błędów żywieniowych i ich korektę, edukację, rozwój, motywację – wszystko zależy od twoich potrzeb.

Dalsza współpraca opiera się na dzienniczku żywieniowym a zalecenia ewoluują w zależności od efektów, samopoczucia i wyników badań. Klient otrzymuje tylko raz zalecenia pisemne, później wytyczne ustne lub w postaci wpisów do dzienniczka.

Wizyty kontrolne odbywają się najczęściej z częstotliwością co 2 lub 4 tygodnie w zależności od potrzeb klienta - nie rzadziej jednak niż co 4-6 tygodni. Zazwyczaj trwają 30 minut, jeżeli jednak potrzebujesz dłuższego spotkania, masz więcej pytań zarezerwuj dłuższą wizytę.

Pamiętaj, że o długości naszej współpracy zawsze decydujesz TY, jeżeli zadecydujesz że doszliśmy do celu, możesz zakończyć współpracę. Jednakże z naszego doświadczenia wiemy, ze ważnym etapem po osiągnięciu wymarzonego celu jest czas stabilizacji, który zazwyczaj trwa około 6 miesięcy i zachęcamy cię do kontynuowania spotkań przez ten okres.