Gabinet terapii naturalnych

Nasz gabinet spełnia wszystkie wymagania gabinetu zabiegowego. Działamy zgodnie z zasadami aseptyki i antyseptyki. Dbamy o intymność, godność i tajemnice naszych klientów. Gabinet wyposażony jest w kilka stanowisk zabiegowych. Posiadamy przystosowaną dla osób niepełnosprawnych toaletę i poczekalnię dla osób towarzyszących. Bezpośrednio w pobliżu gabinetu znajdują się bezpieczne miejsca parkingowe, w tym jedno dla osób niepełnosprawnych.

Opublikowane powyżej zdjęcia są własnością firmy "AARON NATURA". Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub części jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.


Każdego klienta traktujemy indywidualnie, podczas pierwszej wizyty ustalamy wskazania i przeciwwskazania do zastosowania danej terapii, uwzględniając między innymi schorzenie podstawowe, które ma być poddane terapii, ogólny stan zdrowia, choroby towarzyszące oraz zażywane leki. Wszystkie zabiegi i terapie prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów. Po zabiegu każdy klient zostaje odpowiednio zabezpieczony i poinformowany – otrzymuje zalecenia, których powinien przestrzegać.


Nota prawna:Proponowane zabiegi oraz terapie nie stanowią zabiegów medycznych, stanowią terapie komplementarne (holistyczne). Mają one na celu profilaktykę oraz wspieranie organizmu w powrocie do zdrowia, nie zaś jego leczenie w rozumieniu medycyny akademickiej. Stan zdrowia oraz podejmowane leczenie zawsze należy konsultować z lekarzami medycyny. Również wszystkie informacje i porady zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, nie mogą stanowić zastępstwa profesjonalnej diagnostyki medycznej, nie są więc podstawą do stawiania diagnozy czy podejmowania leczenia. Przed podjęciem terapii komplementarnej zalecamy skonsultowanie swojego stanu zdrowia z lekarzem medycyny.