Zacznij zmiany już dziś i ciesz się dobrym zdrowiem.

SECA mBCA 515

Pomiar i analiza składu ciała

SECA mBCA 515 to przełomowe urządzenie w dziedzinie pomiaru składu ciała. Analizator ten oblicza między innymi wartości tłuszczu, masy beztłuszczowej, wody w całym ciele (wody pozakomórkowej i wewnątrzkomórkowej) oraz masę mięśni szkieletowych. To podstawowe dane, które pomogą w szybki i dokładny sposób ocenić stan zdrowia pacjenta.

Nietolerancje pokarmowe

Jeśli towarzyszą Ci, niektóre z poniższych objawów i nie wiesz co Ci dolega, być może cierpisz na nietolerancje pokarmowe.

  • Dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego (bóle brzucha, wzdęcia, biegunki, zaparcia, uczucie przelewania, mdłości, odbijanie, refluks);
  • Zmian skórnych (AZS, trądzik, łuszczyca, pokrzywka);
  • Nasilania stanu zapalnego w chorobach autoimmunologicznych: min. celiakii, nieswoistym zapaleniu jelit, reumatoidalnym zapaleniu stawów, stwardnieniu rozsianym, Hashimoto, zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa;
  • Zespołu metabolicznego (nadwaga/ otyłość, miażdżyca, nadciśnienie tętnicze);

Ocena mikroflory jelitowej

Kompleksowa analiza wybranych bakterii wskaźnikowych i grzybów w przewodzie pokarmowym. Badanie ma na celu ocenę ekosystemu jelitowego, oraz opracowanie celowanej, a przez to skutecznej i efektywnej, terapii probiotycznej i prebiotycznej.

Analizator quantum

Szczegółowa diagnostyka

Analizator Quantum  pozwala na wykrycie we wczesnym stadium zmian na poziomie komórkowym, innymi słowy urządzenie jest w stanie wykryć zmiany zdrowotne, zanim pojawią się wyraźne objawy choroby.