Zacznij zmiany już dziś i ciesz się dobrym zdrowiem.

OPINIE

Przeczytaj opinie o mnie

„Kontakt z panią Małgorzatą to czysta przyjemność. Profesjonalne i pełne ciepła podejście, które wzbudza zaufanie. Dzięki zaleconym testom na nietolerancję i mikroflorę jelitową udało się ustalić przyczynę dolegliwości i dzięki temu będąc w ciąży mogę jeszcze bardziej wpłynąć na stan zdrowia dziecka. Polecam!!!”

Kasia, 21-01-2017

„Zajęcia są bardzo profesjonalne a atmosfera cudowna. Zachęcam wszystkich serdecznie do przygody z jogą pod uważnym okiem Gosi. Odkąd rozpoczęłam praktykę mam więcej energii, uczę się własnego oddechu, zmienia się moje ciało i moje wyobrażenie na jego temat, poznałam czym jest przestrzeń, wraca mi sen...Dziękuję Gosiu”

Beata, 12-04-2019

„Jest miła, uprzejma, zawsze służy radą. Posiada ogromną wiedzę niezbędną przy układaniu jadłospisów i diet. Naprawdę zna się na tym co robi, a także widać, że robi to z pasją. (…) Szczerze polecam osobom borykającym się z różnymi problemami zdrowotnymi, które chcą się zdrowo i sensownie odżywiać ;)”

Weronika, 26-06-2019

„Pani Małgosia to osoba kompetentna i o bardzo dużej wiedzy. Po szczegółowym wywiadzie i wykonaniu badania otrzymałam informacje jak powinna wyglądać moja dieta. Mimo, że wprowadzenie zmian jest trudne Pani Małgosia mnie zmobilizowała, zachęciła i dzięki niej wierzę, że się uda. Serdecznie polecam”

Anna, 13-03-2018

„Poznałam Panią Małgorzatę 3 m-ce temu. Przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad i zaproponowała bardzo restrykcyjną dietę - na moją prośbę - chciałam się jak najszybciej przekonać czy taka droga jest słuszna. Dieta była opisana bardzo szczegółowo i solidnie uzasadniona, a jednocześnie jasno przedstawiona. Po 6 tyg solidnego przestrzegania moje samopoczucie było o niebo lepsze, różne dolegliwości znikły lub się stały mniej dokuczliwe. Straciłam tez 6 kg wagi :-). Kontakt z Panią Małgorzatą jest bardzo przyjemny, czuje się Jej zaangażowanie i wsparcie. Polecam wszystkim, a zwłaszcza tym którzy mają różne dolegliwości naraz.”

Ewa, 07-06-2016

„Pani Małgorzata to profesjonalistka w każdym calu . Posiada olbrzymią wiedzę którą umie przekazać. Jej indywidualne podejście do pacjenta przynosi wspaniałe rezultaty które motywują do dalszych zmian w nawykach żywieniowych oraz stylu życia(…)Gorąco polecam wszystkim którzy maja jakiekolwiek problemy żywieniowe , zdrowotne i wagowe. Pani Małgorzata otoczy profesjonalną opieką lekarską co na pewno przyniesie oczekiwane rezultaty.”

Rafał, 28-01-2016

„Polecam (…)dieta bardzo poprawiła mojej samopoczucie, które przy chorobach autoimmunologicznych (RZS, niedoczynność tarczycy), bywało rożne. Mam więcej energii na co dzień, ból stawów ustąpił, a miłym skutkiem ubocznym było zrzucenie kilku kg.”

Izabela, 23-01-2016

„Bardzo polecam terapię pijawkami lekarskimi u Pana Łukasza Berkowicza, który jest profesjonalistą w tej dziedzinie. Już po dwóch zabiegach ustąpił ból i przestałem zażywać środki przeciwbólowe, a po czterech powróciła całkowita ruchomość stawu. Jeszcze raz gorąco polecam hirudotertapię w gabinecie Aaron Natura, ponieważ w moim przypadku pijawki były bardziej skuteczne niż medycyna tradycyjna.”

Krzysztof, 21-05-2017

„Świetne zajęcia zarówno dla ciała jak i ducha. Półtorej godziny ćwiczeń i relaksacji ładują mi baterie na cały tydzień. Polecam serdecznie.”

Agata, 19-09-2018

„Zajęcia Bomba!!! Małgosi, dziękujemy za ten wspaniały czas i energię.”

Bożena, 20-09-2018

„Zajęcia dla osób pragnących dać swojemu ciału więcej uwagi ... pod czujnym okiem Małgosi. W bardzo przyjemnej atmosferze. 
Polecam!”

Iwona, 21-09-2018

„Bardzo profesjonalne zajęcia, w miłej atmosferze, dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie. Polecam gorąco.”

Grażyna, 19-09-2018