Zacznij zmiany już dziś i ciesz się dobrym zdrowiem.

Konsultacja dietetyczna - oferta

Prowadzę konsultację online i stacjonarne.
Konsultacja dietetyczna - oferta
Podczas pierwszej wizyty:
  • Przeprowadzę analizę składu Twojego ciała na certyfikowanym analizatorze medycznym SECA mBCA 515  (nie dotyczy konsultacji online);
  • Dokonam pomiarów masy ciała, wzrostu, obwodu talii oraz ciśnienia;
  • Przeprowadzę wywiad żywieniowy;
  • Omówimy Twoje nawyki żywieniowe, tryb życia, zależności między zdiagnozowanymi chorobami i dolegliwościami, długość snu, rodzaj pracy;
  • Określimy Twoje cele;
  • Jeżeli chcesz, możemy dodatkowo wykonać test na nietolerancje pokarmowe.
Już podczas pierwszej wizyty:
  • Wskazane zostaną Ci niezbędne kierunki zmian, potencjalne zagrożenia oraz mocne strony obecnego trybu życia;
  • Otrzymasz ustne wytyczne do pracy nad sobą i swoim sposobem odżywiania się.

Pierwsza konsultacja ma na celu nasze wzajemne poznanie się jak również wytyczenie kierunku dalszej współpracy. Obowiązuje nas zachowanie tajemnicy zawodowej, więc odpowiedzi, które udzielasz zostają miedzy nami.

Po pierwszej konsultacji możesz zamówić Autorski Program Żywieniowy.

Autorski Program Żywieniowy. zostanie dopasowany do Twoich potrzeb zgodnie z zasadami racjonalnego odżywiania, z uwzględnieniem Twojego stylu życia, stanu zdrowia, badań laboratoryjnych, preferencji żywieniowych oraz możliwości finansowych i dostępności produktów spożywczych. W przypadku wizyty on-line program żywieniowy wysyłam na e-maila.

Na kolejnych wizytach omówimy samopoczucie w trakcie stosowania diety i jej efekty, otrzymasz sugestie odnośnie niezbędnych zmian czy korekt w diecie, wprowadzimy nowe produkty do diety.

Wizyty kontrolne mają znaczenie dla utrzymania Twojej motywacji i samokontroli. Pomagają utrzymać się w postanowieniach i kształtować prawidłowe nawyki. Każda wizyta może się różnić w zależności od etapu na którym jesteśmy. Kolejne spotkania mogą być ukierunkowane na analizę błędów żywieniowych i ich korektę, edukację, rozwój, motywację – wszystko zależy od twoich potrzeb.

Pamiętaj, że o długości naszej współpracy zawsze decydujesz TY, jeżeli zadecydujesz że doszliśmy do celu, możesz zakończyć współpracę. Jednakże z mojego doświadczenia wiem, ze ważnym etapem po osiągnięciu wymarzonego celu jest czas stabilizacji, który zazwyczaj trwa około 6 miesięcy i zachęcam cię do kontynuowania spotkań przez ten okres.

Chcesz poznać dokładną ofertę lub dowiedzieć się więcej, zadzwoń lub napisz do mnie.

Chcesz zobaczyć, co mówią moi klienci, przeczytaj ich opinie na mój temat.